הצטרפות לרשימת תפוצה
 
 
 
חדשות
 
 
 
  עוד טליה נעמת  
   
 

 

עו"ד טליה נעמת

 

TALIA NAAMAT, ADV.

EDUCATION AND QUALIFICATIONS

Faculty of Law, Bar Ilan University (2000-2004, L.LB awarded in 2005)
Admitted to the Israel Bar Association (2005)
Philosophy Master Program, Tel Aviv University (2009-2013 thesis pending). 

PUBLICATIONS

Co-edited “Legislating for Equality – A Multinational Collection of Non-Discrimination Norms”, Volume I: Europe (Martinus Nijhoff Publishers, 2012) and Volume II: Americas (forthcoming, 2013)

PROFESSIONAL EXPERIENCE

Attorney, legal researcher, 2009-today
Tel-Aviv University, Kantor Center for the Study of Contemporary European Jewry, Ramat Aviv
• Comparative legal research in areas related to human rights, non-discrimination, racism and Anti-Semitism, Holocaust denial.
Associate, 2007-2009
Rosenberg, Keren-Polak & Co., Tel Aviv
• The firm specializes in international taxation, commercial/corporate law, immigration law and litigation.
• Drafted corporate and commercial agreements; legal opinions on immigration, international taxation, trusts and foundations, banking law. Consulting clients on corporate and international taxation matters. 

עו"ד טליה נעמת, עובדת במרכז קנטור לחקר יהדות אירופה בימינו באוניברסיטת תל אביב, עוסקת במחקר משפט השוואתי בנושאים של איסור אפליה וגזענות. עורכת ביחד עם פרופ' דינה פורת הספר
Legislating for Equality - a Multinational Collection of Non-Discrimination Norms, Volume I: Europe
בוגרת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן מ-2005, חברה בלשכת עורכי הדין בישראל מ - 2005 וכעת בשלבי סיום התואר השני בפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב.
תקציר הרצאה- טליה נעמת
ההרצאה תדון בשאלה האם חקיקה האוסרת הכחשת שואה נוגדת את הזכות לחופש הביטוי. כדי לענות על השאלה, אדון ראשית במשמעות הזכות לחופש ביטוי, על הרציונלים העומדים מאחורי הזכות וכן על מגבלותיה, ועל מערכת האיזונים המשפטית להתמודדות עם מצבים של "זכויות מתנגשות". כמו כן אציג סוגים שונים של הכחשת השואה (הכחשה "רכה" והכחשה "קשה"), ואסווג את איסור ההכחשה במסגרת איסורים אחרים הנוגדים לכאורה את חופש הביטוי. אציג את הדיון הפילוסופי בעד ונגד חקיקה וענישה פלילית בגין הכחשת שואה. לאחר מכן אבחן מספר מקרים שנידונו בבתי המשפט ברחבי אירופה, ואראה את המגוון הרחב של התמודדות עם שאלת חופש הביטוי. לבסוף ננסה להבין את הסיבות המשפטיות לכך שהאינטרנט הפך לשדה פרוץ עבור מסיתים לאנטישמיות ולמכחישי שואה.   

 
 

BetaGroup - עיצוב אתרים

כל הזכויות שמורות NTT - מערכות ניהול תוכן